Dnia 25.11.2016 r. na terenie świetlicy szkolnej odbył się konkurs  pt. „ Jaka to fajna sprawa znać swoje prawa”.  Uczniowie klas I-III   poznali prawa dziecka,  nauczyli się dostrzegać różnice między prawem a obowiązkiem, poznali  granice, których nie można przekraczać. Wiedzą,  do kogo mogą się zwrócić w sytuacji, kiedy poczują, że ich prawa nie są respektowane.
Reprezentanci klas ( trzyosobowe zespoły) walczyli z zaangażowaniem  o zwycięskie miejsca.

Nasi uczniowie okazali się bardzo twórczy,
 potrafią współpracować,
chętnie się dzielą z innymi swoją wiedzą,
walczą z zaangażowaniem o najlepsze wyniki;

Nasi zwycięzcy to:

•    Klasa 3 A, którą reprezentowali: Kosma Szczepaniak, Sebastian Świątkowski, Oliwer Ryłów
oraz
•    Klasa 2 C, którą reprezentowali: Julia Żmuda, Aleksandra Krzeska, Robert Pacyna

Gratulujemy!!!

Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii