Dnia 25 lutego 2015 roku naszą szkołę odwiedziła grupa przedszkolaków – „Biedronek” z zaprzyjaźnionego z naszą placówką przedszkola „Hejnałek”. Przyszli uczniowie po raz pierwszy mieli okazję zasiąść w szkolnych ławkach i uczestniczyć w przygotowanych specjalnie dla nich zajęciach na temat „Czary to, czy nie czary”. Magiczne sztuczki pokazywała dzieciom „wróżka Monika”. Przedszkolaki pokazem były zachwycone. Potem rozwiązywały karty pracy. Pomocą w pracy służyły dzieciom pierwszoklasiści. Potem przedszkolaki zwiedzały szkołę.

Podobały im się sale lekcyjne, w których odbywały się lekcje,  szkolna biblioteka, świetlica szkolna. Jednak największy entuzjazm wzbudziła sala gimnastyczna i sala zabaw. Spotkanie zakończyło się wymianą prezentów. Wkrótce nastąpi rewizyta i to pierwszoklasiści odwiedzą swoich młodszych kolegów i koleżanki w przedszkolu.