W sobotę 14 marca odwiedzili nas kandydaci na Małych Marynarzy - przyszli uczniowie naszej szkoły. W każdej sali można było zobaczyć coś ciekawego. Sala gimnastyczna była pełna sportowych wyzwań, gabinet przyrodniczy zachęcał do doświadczeń a sala matematyczna cieszyła dzieci grami na tablicy interaktywnej.

                                       

 

Na poziomie nauczania początkowego było dekorowanie ciasteczek, kolorowanki, gry i zabawy planszowe, układanie puzzli i wiele innych atrakcji. Dużym powodzeniem cieszył się nasz szkolny zestaw puzzli - "Szkielet człowieka", przez uczniów szkoły nazywany Stasiem!

Można było porozmawiać z panią Dyrektor oraz ze specjalistami pracującymi w naszej szkole: pedagogiem szkolnym, psychologiem, logopedą, terapeutą SI i nauczycielami wspomagającymi o organizacji oddziałów integracyjnych i funkcjonowaniu dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.