Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku... Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku! Miś pluszowy nieodłącznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa. Wiele razy, pewnie był kompanem zabawy, podróży, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć, antidotum na nocne koszmary.

W tym roku Dzień Pluszowego Misia obchodzony był 25 listopada (poniedziałek). W tym dniu na korytarzu czekał wielki pluszowy MIŚ, a także foto budka z Misiem Uszatkiem, Misiem Yogi, Kubusiem Puchatkiem i Misiem Paddingtonem. Każda klasa mogła zrobić zdjęcia, skosztować przysmaku misiów– miodku, a na pamiątkę wszyscy, którzy przynieśli misia otrzymali medal i kolorowankę. Mały Samorząd Uczniowski policzył dokładnie wszystkie obecne w tym dniu misie w szkole i łącznie było ich aż 103.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie

Mały Samorząd Uczniowski