Katarzynki! Katarzynki!
Przysmak chłopca i dziewczynki.
Najsmaczniejszy upominek
To paczuszka katarzynek.
19 grudnia 2019 r. wychowawcy świetlicy zorganizowali dla swoich podopiecznych wspólne ozdabianie pierników świątecznych oraz ich degustację.
Dzieci podczas zajęć zapoznały się z legendami o piernikach oraz tradycją ich wypiekania.
Zajęciom towarzyszyła prezentacja multimedialna podczas , której dzieci zapoznały się
z tradycyjnym wypiekiem toruńskich pierników.
Najwięcej frajdy dzieciom sprawiło dzieciom ozdabianie pierników.

Oczywiście każdy z uczniów skosztował także „owocu” wspólnej pracy.
Pragnąc podzielić się pysznymi owocami swojej pracy, dzieci przygotowały „piernikowe prezenciki”, które wraz z serdecznymi życzeniami Wesołych Świąt wręczą swoim rodzicom i przyjaciołom.

Będzie to na pewno bardzo miły i pyszny prezent.

Piernikowy smak i aromat wprowadził atmosferę Świąt Bożego Narodzenia do naszej świetlicy.

To były bardzo smaczne zajęcia!