Podsumowanie wyników Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek i Olimpus

z języka angielskiego i niemieckiego w roku szkolnym 2019/2020

 

9 stycznia 2020r. dwudziestu siedmiu uczniów naszej szkoły przystąpiło do Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek (klasa II B) i Olimpus (klasy IV-VIII). Laureatkami konkursu zostały trzy uczennice p. Natalii Łyczek tj. Monika Sowała (klasa VII A), Izabela Marska-Błahy (klasa VII A) oraz Nicol Błaszczyk (klasa VI C). Dziewczęta zdobyły kolejno: 7, 8 i 9 miejsce.

 

20 maja szesnaścioro uczniów po raz pierwszy przystąpiło do wiosennej sesji Olimpiady Olimpus w nowej formie - online. Laureatkami konkursu zostały ponownie uczennice klasy VII A Monika Sowała (8 miejsce) i Izabela Marska-Błahy (15 miejsce) oraz Małgorzata Czuba z klasy VII B (8 miejsce) uczennica
p. Anny Kranzmann-Żelepień.

Wszystkim uczestnikom konkursów gratulujemy.

 

Congratulations! Gratulation!