Szanowni Rodzice,
od 30.11.2020r. wraca tryb pracy szkoły sprzed 16.11.2020r. to znaczy:
1. Stacjonarnie odbywają się zajęcia w oddziałach przedszkolnych.
2. Szkoła zapewnia opiekę świetlicową dzieciom rodziców pracujących na pierwszej linii walki z COVID-19 (służba zdrowia, służby mundurowe) oraz na wniosek rodzica, po okazaniu zaświadczenia od pracodawcy, również dzieci rodziców z handlu i usług. Każde podanie rozpatrywane jest indywidualnie. Podania proszę składać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. W trybie stacjonarnym, pod opieką pedagogów współorganizujących kształcenie, uczyć się mogą również dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, które nie są w stanie pracować online.
4. Jak dotąd wszystkie zajęcia będą odbywać się online dla uczniów klas 1-8.
Bardzo Państwu dziękuję za dotychczasową współpracę
Joanna Połeć-Trusiuk
Dyrektor Szkoły