Katarzynki! Katarzynki!
Przysmak chłopca i dziewczynki.
Najsmaczniejszy upominek
To paczuszka katarzynek.

W  dniach 13 - 16 w grudnia 2016 r. w świetlicy odbyło się  wspólne pieczenie i ozdabianie pierników świątecznych oraz ich degustacja.
Ozdabiając i lukrując pierniki  mogły wyzwolić swoje twórcze pomysły a także integrować się przy wspólnym wysiłku, który jak się okazało, dla dzieci był przyjemnością i przyniósł im wiele radości.
Wspólnymi siłami zrobiliśmy mnóstwo świątecznych pierników, które pięknie przyozdobione  będą cieszyły oczy i podniebienia najbliższych.
Oczywiście każdy z uczniów skosztował także „owocu” wspólnej pracy.
Piernikowy smak i aromat wprowadził atmosferę Świąt Bożego Narodzenia do naszej świetlicy.

To były bardzo smaczne zajęcia!