Dodatkowa oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/ 2020

 

Lp

Nazwisko i imię

Nazwa zajęcia, dzień, klasa, godzina, sala

Nazwa zajęcia, dzień, klasa, godzina, sala

1.

DRANKOWSKA                    Małgorzata

 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

  1. wtorek 8.00
  2. wtorek 8.55

2.

FABISZAK                            Anna

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne - gr. “0”   wtorek, 11,50  s.29a

 

 Opieka psychologiczna - dzieci posiadające orzeczenia z gr. przedszkolnych

3.

GARCZEWSKI                        Michał

 Zajęcia SKS klasy             2-3 

Poniedziałki- 8:00

 

 Zajęcia SKS dla chłopców 

Klasy 6-8, środy 15:30

4.

GÓRKA                                 Małgorzata

 Zajęcia z elementami bajkoterapii- gr.”0”, środa g. 8.00

 

 

   5.

GRZELECKA  - SOBAŃSKA   Barbara

 Rewalidacja grupowa kl.6A 

Piątek g.12.40

 

 

6.

HERDZIK                               Marzena

zajęcia wyrównawcze z matematyki-8B-

 / uczniowie z orzeczeniami/ wtorek,8.00,s.35

wspomaganie WOS,środa,11.35, s.19

raz w m-cu koło strażackie, piątek 13.45-14.45

 

 

7.

IWANOWSKA                       Dorota

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze,          klasa 2 b,              wtorek godz. 8.00,              s. 33

 

8.

JURA                                     Marlena

Poniedziałek godzina

10:50 - 11:50 

 

 Środa godzina 

10:00 - 11:00

9.

KOSOWSKA                         Justyna

Szkolne Koło Edukacji Morskiej, czwartek 13:50

 

 

10.

KRANZMANN-ŻELEPIEŃ   Anna

 Zajęcia wyrównawcze, klasy 6-8, poniedzialek,15.30 

 

11.

KRUSZEWSKA                     Joanna

Zajęcia wyrównawcze /konsultacje z matematyki, poniedziałek  godz. 13.50 - 14.35 kl. 4A, 4B sala nr 4

 

 Zajęcia wyrównawcze / konsultacje z matematyki, wtorek godz. 7.10 - 7.55 kl.7A1 , sala nr 23

wtorek godz. 8.00 - 8.45 kl.7A2, 7B, 8C , sala nr 23

12.

KUBIŃSKA                                        Jolanta

 Zajęcia rozwijające pamięć i spostrzegawczość dla grupy “0”, raz w tygodniu w piątek

 

 

13.

KULBACKA                           Maria

Koło plastyczne poniedziałek, godz.15.40-16.25  (s.20)

 

 

14.

KUŹMIŃSKA                         Aneta

 konsultacje dla rodziców , środa 11.35

 

 Akademia Skutecznego Rodzica, piątek

15.

LEONOWICZ                         Beata

 Zajęcia wyrównawcze , klasa 1 A, środa g.10:50-11:35 (świetlica)

 

 

16.

LISOWSKA                           Ernestyna

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla klasy  V b - czwartki 13.50-14.35, s. 22

 

Konsultacje/ zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego dla klas VII i VIII - poniedziałki 7.05-7.50 oraz piątki 8.00-8.45, s. 22

17.

ŁYCZEK                                Natalia

 Program jakościowy ‘Immersed in English’, klasa 4A2/B2 poniedziałki 13.50-14.35 s. 3 i środy 12.50-13.35 s. 36, 

(w środy 2.10, 6.11, 4.12 planowane są 2 godz. zajęć. 2 godz. w sali 3).

 

 

 Konsultacje dla klas 4A2/B2, 6A, 6C2, 7A poniedziałki 15.30-16.15 s. 21 

18.

MAKULUS                             Elżbieta

Dogoterapia -elementy pon. 8.00-8.45 i                     wt. 8.00-8.45, s.32

Rew. grupowa klasa 2b środa 8.00-8.45, s.32

Kółko plastyczne - kreatywny kącik  czwartek 8.00-8.45,s.32

Ter. Ręki

Środa 11.45-12.30

Czw. 12.50-13.35

 

19.

MOLSKI                                 Sebastian

zajęcia z j. niemieckiego dla ósmoklasistów, wtorek 15.30 (s.21)

 

20.

NAZARUK                              Stanisława

 Koło techniczne 

Środa 16:00 - 16:45

 

 

21.

PULWER                               Sylwia

Dydaktyczno - wyrównawcze /konsultacje z matematyki wtorek godz.13.50-14.35 kl.5a, kl.6c (co drugi tydzień)

 

 Dydaktyczno-
wyrównawcze/konsultacje z matematyki piątek godz.7.05-750 kl.8a, kl.8b (co drugi tydzień)

22.

ROZWADOWSKA                 Barbara

 Dydaktyczno - wyrównawcze/ konsultacje z matematyki wtorek godz. 7.05-7:50, kl 6a, kl 6b, s.38 (co drugi tydzień)

 

 Dydaktyczno - wyrównawcze/ konsultacje z matematyki czwartek godz.8.00-8.45, kl. 5b, kl 5c, s.37 (co drugi tydzień)

23.

RUSINIAK                             Wioletta

Konsultacje dla klas siódmych i ósmych, środa 15.40-16.25, s.24

 

 Zajęcia przygotowujące do konkursów chemicznych, termin ruchomy, wg potrzeb

24.

SKROBANIA                         Mariola

SI - kl. VIC I VIIA - wtorek godz. 8.00 - 8.45, sala 39

SI - kl. VA - wtorek godz. 13.50 - 14.35, sala 39

SI - kl. VIB - wtorek godz. 14.45 - 15.30, sala 39

SI - Oddział przedszkolny - czwartek godz.12.50- 13.35, sala 39


 

 Konsultacje dla klas V I VI czwartek - 12.50 - 13.35, sala 37 lub inny termin w razie potrzeb 

25.

SÓJKA                                  Lucyna

 Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze kl. 1b

wtorek 9.55 - 10.40 (świetlica)

 

 Zajęcia przygotowujące do konkursów OLIMPUSEK

26.

STOLARCZYK-        GOŁĘBIEWSKA  Elżbieta

 Pomoc logopedyczna dla uczniów bez orzeczeń i opinii grupa “0”

 

dwie godziny:

poniedziałek,wtorek,czwartek, piątek

godz.: 1030-11.00

27.

STRECKER                           Beata

 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 2 a środa
8.00 do 8.45

 

 Akademia Skutecznego Rodzica 

28.

SZCZEPANEK                      Andrzej

 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, klasa 4b1, środa, 13:35 - 14:20, sala 3

 

 Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze, klasa 8A2, Czwartek, 12:30-13:15

29.

WEYNA                                 Zofia

Wspomaganie klasy 5a 

Pon. 11:45 - 12:30

 

30.

ZAJĄCZKOWSKA                Katarzyna

Informatyka - konsultacje 

Klasy IV-VIII

poniedziałek 15:30-16:15

 Kółko informatyczne

poniedziałek

16:15-17:00

31.

ZIĘBA                                    Paulina

 Zajęcia wyrównawcze dla wszystkich klas,czwartek, 14:45-15:30, s.3

 

  Konsultacje dla 8 klas, czwartek, 15:35-16:20, s.21