19 stycznia w naszej szkole odbył się wyjątkowy spektakl – „Wpadka" Iwony Faj i Adama Dzieciniaka, aktorów Teatru Polskiego w Szczecinie”.
Przedstawienie poruszało niezwykle ważne i aktualne tematy, takie jak zachowania ryzykowne wśród dzieci i młodzieży. To była poruszająca opowieść o relacjach dzieci z rodzicami – o trudnościach, emocjach i potrzebie wzajemnego zrozumienia.
Bezpośrednio po spektaklu odbyło się spotkanie z Anną Borkowską-Makarewicz – certyfikowaną psychoterapeutką dzieci i młodzieży. W trakcie rozmowy padło wiele ważnych pytań.
Rozmawialiśmy o tym, jak budować relacje, jak je pielęgnować oraz jak sprawić, by stały się one wartością samą w sobie.
Dziękujemy za to wartościowe i inspirujące spotkanie.
Cenimy prywatność użytkowników
Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystkie” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie. Więcej informacji można znaleźć na podstronie Polityka cookies oraz polityka prywatności google.