Szanowni Uczniowie i Rodzice
rozpoczynamy nowy rok szkolny. Cieszę się, że możemy spotkać się znów w szkole. Wprowadziliśmy szereg zmian w pracy szkoły tak, abyśmy wszyscy mogli być bezpieczni. Najważniejsze z nich to:
1. W wejściu do szkoły mierzona jest temperatura każdej osobie wchodzącej (uczniom, nauczycielom i rodzicom)
2. Na teren szkoły mogą wchodzić rodzice dzieci z oddziałów przedszkolnych (młodsze grypy przedszkolne wchodzą wejściem przy placu zabaw, grupy 0a i 0b wejściem głównym), klas 1 oraz rodzice uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego klas 2-4, jeśli jest taka konieczność.
3. Każdy oddział ma osobne pomieszczenie i nie przechodzi z klasy do klasy (wyjątkiem są lekcje informatyki, tam dzieci pracują w rękawiczkach i maseczkach/przyłbicach)
4. W przestrzeniach użyteczności wspólnej (korytarze, klatki schodowe, toalety) obowiązkowe jest zakrywanie ust i nosa.
5. W przypadku gdy u dziecka, w trakcie pobytu w szkole, stan zdrowia pogorszy się (wysoka temperatura, złe samopoczucie, katar itp.) uczeń trafia do izolatki, gdzie pozostaje pod opieką pracownika szkoły. Rodzic ma godzinę na odebranie ucznia ze szkoły.
6. Obiady będą wydawane uczniom w trybie ciągłym od 11.30 do 15.00, z podziałem na klasy.
 O szczegółach opowiedzą wychowawcy podczas wtorkowych spotkań.

Pamiętajmy! W tym trudnym czasie musimy dbać o siebie nawzajem. Zakrywanie ust i nosa jest obowiązkiem. Apeluję do Państwa, Rodziców o kontrolowanie czasu spędzanego przez dzieci po lekcjach. Nawet najlepiej przygotowane procedury w szkole nie pomogą, gdy młodzież będzie spędzać popołudnia w galeriach!
Ogromnie jestem Państwu wdzięczna za dotychczasową współpracę i liczę, że nadal będziemy się wspierać. Jeśli tylko zajdzie konieczność wprowadzenia w szkole nauczania hybrydowego lub zdalnego zostaniecie Państwo poinformowanie niezwłocznie.
Joanna Połeć-Trusiuk
Dyrektor SP63zOI

Zamiast apelu.....

Wszystkie oddziały przedszkolne, w tym 0a i 0b, rozpoczynają od 1 września pracę w godzinach 6.45 - 17.00.  (pierwszego dnia proszę mieć tylko kapcie na zmianę)

1A – godz. 10.00 - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego na boisku szkolnym. Wejście na boisko od strony Zamku. Po apelu dzieci idą z wychowawcą do sali 34
1B – godz. 10.00 - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego na boisku szkolnym. Wejście na boisko od strony Zamku. Po apelu dzieci idą z wychowawcą do sali świetlicowej nr 2
2A – godz. 09.00 – sala 35
2B – godz. 10.30 -sala 35
3A – godz. 09.00 – sala 33
3B – godz. 10.30 – sala 33
4A – godz. 10.00 – sala 36
5A – godz. 09.00 – sala 22
5B – godz. 09.00 – sala 3
6A – godz. 09.30 – sala 38
6B – godz. 09.30 – sala 24
6C – godz. 09.30 - sala 21
7A – godz. 10.00 – sala 20
7B – godz. 10.00 – sala 37
7C – godz. 10.00 – sala 18
8A – godz. 10.30 – sala 19
8B – godz. 10.30 – sala 23
Wszyscy uczestnicy spotkań 1 września zakrywają usta i nos!!!
Rodzice mogą uczestniczyć w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego, o ile dzieci wymagają wsparcia rodziców.
O obecności rodzica w szkole proszę poinformować wychowawcę klasy za pośrednictwem e-dziennika.