Szanowni Państwo,
w związku z rozprzestrzeniającym się ogniskiem koronawirusa w szkole, po uzyskaniu opinii PSSE w Szczecinie, zawieszam działanie placówki na czas od 16.11.20r. do 20.11.2020r. Decyzja dotyczy całej placówki: oddziałów przedszkolnych i szkolnych.
Od poniedziałku pracujemy z dziećmi tylko zdalnie. Na prośbę rodzica sekretariat wystawi zaświadczenie konieczne do uzyskania świadczenia ZUS.
Bardzo proszę obserwować stan zdrowia dzieci i Państwa i w razie jakichkolwiek objawów zgłosić się do lekarza POZ z informacją o możliwości kontaktu z osobami zarażonymi.
Proszę również o informowanie mnie o dodatnich wynikach testów na Covid-19 w przypadku kontaktu z nauczycielem w szkole w ciągu ostatnich 14 dni.

Joanna Połeć-Trusiuk