Szanowni Rodzice, Przyjaciele Szkoły, Wspaniali ludzie o wielkich sercach!

Kolejny raz spotkaliśmy się z rodziną dzieci i mogę zapewnić wszystkich, że nie są same! Babcia trójki rodzeństwa ma silne wsparcie w rodzinie. Rada Rodziców i ja robimy wszystko co można, aby im pomóc. Oskar i Julia uczą się w szkole i tu mają też zapewnione obiady oraz pomoc psychologa. Babcia dopełnia formalności prawnych, aby móc być opiekunem dzieci. Wszystko idzie w najlepszym kierunku. W pomoc dzieciom włączyły się władze miasta, fundacje, stowarzyszenia i wielu, wielu dobrych ludzi. Państwa pomoc i zaangażowanie to ogromne wsparcie dla dzieci i babci.

Dziś rodzinie nie potrzeba żywności, środków chemicznych i ubrań - za to co już wpłynęło baaaardzo dziękujemy.

Jeśli ktoś chciałby jeszcze pomóc to można wpłacać drobne datki na konto RR

73 1020 4795 0000 9802 0288 9004

Bardzo Państwu dziękuję za każdą złotówkę, dobre słowo dla dzieci i chęć pomocy!

Joanna Połeć-Trusiuk