STOŁÓWKA SZKOLNA

Osoby zainteresowane korzystaniem ze stołówki szkolnej w roku szkolnym 2021/2022 prosimy o zapisywanie dzieci na obiady (deklaracja na e-dzienniku)

Obiady będą wydawane od 2.09.2021 r.   Cena obiadu dla ucznia wynosi 4,20 zł

Opłaty za obiady do czasu ustania pandemii wnosi się wyłącznie przelewem na konto bankowe :

Szkoła Podstawowa Nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi

Bank PKO BP Oddział I Szczecin

Nr rachunku 92 1020 4795 0000 9402 0278 2837

w nieprzekraczalnym  terminie – pierwszych trzech dni roboczych danego miesiąca.

Nieopłacenie obiadów w terminie i brak informacji (telefonicznie lub mailem potwierdzenie wpłaty) spowoduje wykreślenie z listy posiłków .

W uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość wydłużenia terminu opłaty (należy złożyć pisemną prośbę do Dyrektora Szkoły).

Nieobecności dzieci na obiadach (wyprowiantowania) należy zgłaszać telefonicznie 091 433 29 24 w.201 u Intendenta z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

Dzień zgłoszenia nie jest liczony jako odpis.

Zgłoszone wyprowiantowania będą odliczane od opłat w kolejnym miesiącu.

Wszelkie zmiany w zapisach dzieci na obiady należy zgłaszać u intendenta (stołówka szkolna).

Regulamin stołówki umieszczony jest na stronie internetowej szkoły w zakładce "Rodzice"