W tym tygodniu od 03.10.2022 r. do 07.10.2022r. zaczęliśmy  kolejną jesienną akcję ukwiecania terenu wokół szkoły pt.,,Cebulka ". Sadziliśmy na trawnikach przy szkole cebulki wiosennych kwiatów jak szafirki, tulipany, hiacynty, krokusy, narcyzy itp. W akcję zaangażowały się grupy 0a i 0b oraz klasy 1-3. Pogoda nam sprzyjała i nie utrudniała pracy. Wszyscy sadzili cebulki według przygotowanego planu, każdy miał swoje miejsce i na wiosnę będziemy podziwiać, komu najliczniej kwitną posadzone kwiaty.
Działaniem tym rozwijamy zamiłowanie do piękna przyrody oraz uczymy dzieci odpowiedzialności za otaczający nas świat roślin i zwierząt.

Serdeczne podziękowania dla rodziców, wychowawców i dzieci za wielkie serca i włożoną pracę.

Pozostałe zdjęcia można zobaczyć - TUTAJ