Szanowni Państwo,

z dumą chcemy poinformować iż, w tym roku wspólnymi siłami udało nam się pobić rekord szkoły w ilości uzbieranych przez nasz kasztanów na rzecz Olgi. ILOŚĆ uzbierana to 2.013,10 kg!!!
Dziękujemy i zamieszczamy wyniki oraz informacje od Rodziców dziewczynki.

I miejsce - gr 0a   224 kg
II miejsce - klasa 2a 213,5kg
III miejsce - gr Foki 209 kg

wyróżnienia:
gr ob - 194 kg
klasa 1b - 154 kg
gr Rybki - 146,2 kg
klasa 2b - 121,1 kg
klasa 1b 118,1 kg

Dla zwycięskich grup przygotowano upominek w formie pizzy, słodkości i dyplomu. Bardzo dziękujemy, za zaangażowanie.

Mały Samorząd Uczniowski

Zamieszczamy informację od Rodziców Olgi.

Dziękujemy za każdego zebranego kasztana. Szczególne podziękowania kierujemy do tych osób, które zainicjowały zbieranie kasztanów, tych, którzy ze wszech stron znosili pełne worki od swoich
rodzin i znajomych, pośredniczyli w odbiorze dostaw oraz pomagali w pakowaniu transportów.
Nie sposób wymienić tu wszystkich z imienia i nazwiska, ale każdy z Was wie, o kim mowa...
Dziękujemy Wszystkim za wyjątkowe zaangażowanie.
Dziękujemy Dyrektorom placówek za wyrażenie zgody na przeprowadzenie tej Akcji, dziękujemy za Państwa chęć poszukania dogodnych warunków prowadzenia zbiórki.
Ten rok był trudny, jeżeli chodzi o logistyczną stronę Akcji. Wszystkie transporty realizowaliśmy wyłącznie we własnym zakresie. To oznacza, że my jako rodzice oraz dzielny Pan Dziadek
(jak Go nazywa jedna z nauczycielek), trzykrotnie przerzuciliśmy przez nasze plecy ponad 32 tony kasztanów... Konieczność pogodzenia Akcji z pracą zawodową, codziennym harmonogramem szkolno - terapeutycznym i korkami w mieście warunkowały nasz dojazd do placówek.
Dziękujemy za Waszą współpracę i pomoc w dopasowaniu odbiorów do naszych możliwości, za otwieranie placówek po godzinach, za zostawianie otwartych bram, za organizowanie osób, które w danym czasie mogły nam wydać kasztany. Z serca dziękujemy. Bez Was nie dalibyśmy rady udźwignąć tego ciężaru - nie w sensie kilogramów i ton, ale w sensie organizacyjnym. Cieszymy się, że dzięki Wam zbiórka nabrała takiego rozpędu, ale oznacza to jednocześnie, że Kasztanowa Akcja to z roku na rok coraz większe
przedsięwzięcie logistyczne, nie tylko dla nas, ale i dla wszystkich koordynatorów Akcji w poszczególnych placówkach. Jesteśmy wdzięczni za Wasze zaangażowanie.
Olga jest stale rehabilitowana. Wymaga jednak dalszej wielowymiarowej aktywnej rehabilitacji.
My jako rodzice cały czas mamy nadzieję, że nasza córka będzie poruszała się samodzielnie. Zazwyczaj
dzieci uczą się chodzić przez kilka miesięcy. W przypadku Olgi nauka chodu to proces, który trwa już kilka lat i ciągle czekamy na Jej pierwszy samodzielny krok.
Dzięki środkom uzyskanym podczas Kasztanowych Akcji zakupiliśmy mobilne urządzenia do nauki chodu, które Olga wykorzystuje w domu i w szkole. Przed nami kolejny rok codziennej
mozolnej pracy i rehabilitacji. Z serca dziękujemy, że jesteście z nami!