9 lutego 2023 r. w ramach akacji „Bezpieczne ferie” grupy 0A i OB naszej szkoły uczestniczyły
w spotkaniu z policjantką z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie. Tematem prelekcji było bezpieczeństwo związane z uprawianiem sportów zimowych, zabaw na śniegu i zamarzniętych akwenach wodnych. Prowadząca spotkanie udzieliła dzieciom cennych wskazówek dotyczących bezpiecznego poruszania się po drodze i właściwych zachowań w domu. Policjantka uświadamiała, jak ważne dla własnego bezpieczeństwa jest noszenie elementów odblaskowych. Każde dziecko  miało również okazje pod czujnym okiem policjantki ćwiczyć zasady poruszania się na przejściu dla pieszych. Dzieci wykazały się doskonałą wiedzą i bezbłędnie odpowiadały na zadawane przez policjantkę pytania.