Uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbył się w naszej szkole, co prawda z lekkim opóźnieniem, ale za to z wielkim rozmachem. Wystąpienie rozpoczęło się od przypomnienia polskiej drogi do niepodległości przez uczniów klas 5a, 6b, uczennicę klasy 7a oraz przedstawicieli szkolnego chóru.

Po wystąpieniu uczniów na scenę wystąpili przedstawiciele chóru "Kombatant" pod przewodnictwem pani Marii Białkowskiej. Chór wraz z uczniami i nauczycielami odśpiewał najbardziej znane polskie pieśni patriotyczne. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizacje apelu oraz naszym szacownym gościom z chóru "Kombatant", którzy 10 listopada 2017 roku obchodzili swoje 45 lecie istnienia.

Po więcej zdjęć zapraszamy do poniższej galerii