Szanowni Państwo,
trwa nabór do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. Zapraszamy do szkoły z tradycjami morskimi, gdzie uczniowie obok kompetencji edukacyjnych uczą się szacunku do drugiego człowieka, tolerancji i empatii. Przez wiele projektów, konkursów i akcji znajdujemy talent w każdym dziecku i aktywizujemy do działania. W niewielkich 20 osobowych klasach uczymy metodami twórczymi i nowatorskimi. Szukamy mocnych stron dziecka i pomagamy w pokonywaniu własnych słabości. Zapewniamy opiekę świetlicową i zajęcia w oddziałach przedszkolnych w godzinach 7.00 - 17.00.

Prowadzimy nabór do klas pierwszych o profilach: morskim, artystycznym i informatycznym.

Czkamy na Państwa w SP63zOI przy ul. Grodzkiej 23, tel. 91 433 29 24 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

link do strony rekrutacyjnej: https://nabor.pcss.pl/

1. informator dla rodziców

2. Wniosek o przyjęcie dziecka