Szanowni Rodzice,
w związku z kolejną falą COVID-19 informuję Państwa o zmianach w organizacji pracy szkoły od 01.11.2021r.
Od poniedziałku do szkoły wchodzą wyłącznie uczniowie i dzieci przedszkolne. Uruchamiamy trzecie wejście do szkoły od strony boiska TYLKO dla dzieci z zerówek. I tak: młodsze oddziały przedszkolne wchodzą jak dotąd wejściem od placu zabaw. Rodzice nie mają wstępu na teren szkoły, a dzieci przekazują woźnym w godzinach 6.45 - 8.15. Po tym czasie wejście będzie zamknięte. Odbiór dzieci w godzinach 15.00 - 17.00 również z rąk woźnych.

Rodzice dzieci grup zerowych oddają w wiatrołapie dziecko dyżurującej osobie w godzinach 6.45 - 8.00. Po tym czasie wejście zostanie zamknięte i dzieci nie będą wpuszczane na teren placówki. Odbiór dzieci w godzinach 15.00 - 17.00.

Wejściem głównym wchodzą TYLKO dzieci szkolne, czyli klasy I-VIII. Uczniowie sami wchodzą na teren placówki, gdzie czekają na nich nauczyciele. Uczniowie wchodzą na przerwie przed ich pierwszą lekcją lub do świetlicy. Nie będziemy wpuszczać dzieci na poczekanie godzinę lub dwie. Wejściem głównym nie będą również wpuszczani spóźnialscy z oddziałów przedszkolnych i zerówek.
Na terenie placówki bezwzględnie obowiązują zasady profilaktyki COVID-19. Nie wpuszczamy do szkoły dzieci z katarem, gorączką, objawami infekcji górnych dróg oddechowych. Na terenie placówki obowiązuje nakaz noszenia maseczek w częściach wspólnych szkoły dla uczniów, nauczycieli i pracowników administracji i obsługi. Wyjątkiem są uczniowie posiadający odpowiednie zaświadczenie lekarskie.
Rozumiem, że kolejne miesiące obostrzeń mogą być uciążliwe dla dzieci i dla Państwa. Obostrzenia pozwalają nam wytrwać (jak dotąd) bez zawieszania działania klas czy oddziałów przedszkolnych. Wszyscy chcemy pracować w szkole. To bardzo ważne dla skuteczności procesu edukacji i zdrowia psychicznego dzieci. Apeluję do Państwa o dostosowanie się do wprowadzonych zmian, co pozwoli uniknąć spięć i nieprzyjemnych sytuacji.
W przypadku konieczności kontaktu osobistego z nauczycielem, pedagogiem, psychologiem lub z sekretarzem szkoły proszę umawiać się przez Librus, telefonicznie 914332924 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z życzeniami zdrowia i spokoju
Joanna Połeć-Trusiuk