" Dzień Gofra
Kilka dni temu w klasie 1a znów pięknie zapachniało. Z okazji Światowego Dnia Gofra uczniowie poznali tajemnice związane z  pieczeniem gofrów. Dzieci pod kierunkiem nauczycieli, z wielkim zapałem wypiekali gofry.
Było  słodko i smacznie, a głównymi dodatkami do gofrów były owoce, bita  śmietana, cukier puder, dżem i czekolada.  Podczas zajęć  dzieci poznały zasady bezpiecznego korzystania ze sprzętu kuchennego. Omówione zostały również zasady higieny podczas przygotowywania posiłków oraz zdrowe dodatki do gofrów.
Gofry wyszły znakomite! Wszystkie dzieci degustowały upieczone gofry i  miały możliwość doboru ulubionych dodatków.
Serdeczne podziękowania dla mamy Adasia za przygotowanie przepysznego ciasta na gofry :) "