Witchcraft and Wizardry Week - Tydzień Magii i Czarodziejstwa

Nasza szkoła wzięła udział w Pierwszej Edycji Ogólnopolskiego Wydarzenia "Witchcraft and wizardry week". Projekt został przygotowany dla uczniów klas 6.

Był to czas, w którym uczniowie przez 5 dni mogli poczuć się jak prawdziwi czarodzieje angażujący się w wyzwania prosto z Hogwartu … a to wszystko w języku angielskim!

Każdego dnia czekały na uczniów zadania (labirynty, łamigłówki matematyczne, krótkie filmiki z pytaniami, pytania PRAWDA/FAŁSZ, sudoku, zadania zaszyfrowane kodami QR, itp.), których rozwiązaniem była cyferka.

dzień 1 – Zaklęcia

dzień 2 – Eliksiry

dzień 3 – Obrona przed czarną magią

dzień 4 – Zielarstwo

dzień 5 – Wróżbiarstwo

Ostatniego dnia dzieci wymieniły zebrane ze wszystkich zadań cyferki na litery, które utworzyły hasło. Po udanej zabawie wszyscy uczestnicy zasłużyli na słodki poczęstunek.