II Edycja Konkursu na Najpiękniejszy Kalendarz Adwentowy w Języku Obcym

Kalendarz adwentowy to tradycja, zgodnie z którą dzieci (i nie tylko) 1 grudnia otrzymują kalendarz z 24 okienkami. Okienka są ponumerowane i każdego dnia może otworzyć tylko 1 okienko, w którym znajduje się niespodzianka. Kalendarz ma umilić dzieciom czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

W tym roku odliczanie dni do magicznych Świąt Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły rozpoczęli wraz z przygotowaniem kalendarzy adwentowych z zadaniami w języku angielskim i niemieckim. Uczniowie mieli solidną powtórkę materiału z języków obcych, przygotowując zadania (nie dotyczyły one tylko słownictwa bożonarodzeniowego).

Każdy projekt zachwycił jury swą oryginalnością, różnorodnością i precyzją wykonania.

Zwycięzcy

W kategorii klas 1-3:

Wyróżnienie: Gębala Jonasz (2c)

W kategorii klas 4-8:

I miejsce: Frąckiewicz Aleksander (4a)

II miejsce: Witkowska Daria (5a)

Wszystkim biorącym udział bardzo dziękujemy za wykonane prac, a wyróżnionym serdecznie gratulujemy!